
Zondag 1 november: Kwintsheul minder bereikbaar door NN Marathon The Hague
Op zondag 1 november loopt de eerste NN Marathon The Hague dwars door het Westland, en dus ook door Kwintsheul. Een mooi sportief evenement in ons eigen dorp, maar wel met gevolgen voor de bereikbaarheid van onze sporthal.
Waar en wanneer?
In Kwintsheul lopen de deelnemers over de Hollewatering en de Kerkstraat. De eerste lopers worden rond 10:40 uur verwacht, de laatste rond 12:30 uur. Wegen langs het parcours kunnen al vanaf ongeveer 09:00 uur worden afgesloten en gaan naar verwachting rond 13:30 uur weer open. Ook in Wateringen en Honselersdijk zijn wegen afgesloten.
Wat betekent dit voor jou?
- Speel je een wedstrijd, train je of kom je kijken bij Quintus? Houd dan rekening met het volgende:
- Plan extra reistijd in. Bekijk je route vooraf en vertrek ruim op tijd.
- Kom bij voorkeur op de fiets of lopend. Met de auto kun je het parcours niet oversteken.
- Oversteken van het parcours kan alleen te voet, op een veilige plek en volgens de aanwijzingen van de verkeersregelaars.
Meer informatie
De tijden zijn indicatief en kunnen op de dag zelf wijzigen. Bekijk de actuele informatie en de kaart met alle afsluitingen op de website van de marathon: nnmarathonthehague.nl/bereikbaarheid.
En sta je langs de kant? Moedig de lopers lekker aan en laat zien hoe sportief de Heul is!





